Корзина
31 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
Днепро-Терм. Котлы твердотопливные длительного горения, угольные, дровяные, пиролизные, пеллетные.
+380986340509
+380986340509
Киевстар
+380663015950
Vodafone
+380939684549
Life
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Тепловентилятор Euroheat Volcano VR2, 8-50 кВт, 5200 м³/ч

Цену уточняйте

+380986340509
Киевстар
 • +380663015950
  Vodafone
 • +380939684549
  Life
Тепловентилятор Euroheat Volcano VR2, 8-50 кВт, 5200 м³/ч
Под заказТепловентилятор Euroheat Volcano VR2, 8-50 кВт, 5200 м³/ч
Цену уточняйте
+380986340509
Киевстар
 • +380663015950
  Vodafone
 • +380939684549
  Life
 • Под заказ
 • Оптом и в розницу
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Останнім часом якісне опалення приміщень є одним з найбільш гострих питань. Це стосується представників житлово-комунального комплексу, власників приватних будинків, вілл, дач і котеджів. Якісне опалення стосується і сфери бізнесу, де виробничий і робочий процеси вимагають обов’язкового дотримання температурних норм.

На сучасному ринку присутня величезна кількість різних систем обігріву. Тепловентилятор водяний марки Volcano – одне з найбільш ефективних. Він являє собою пристрій промислового призначення, яке може легко застосовуватись у виробничій, торговельній областях, багатьох сферах промисловості та надання послуг. Завдяки якості кожної деталі, обладнання представленого бренду користується величезною популярністю.

Принцип роботи водяного тепловентилятора полягає в самій назві пристрою. Обладнання генерує тепло за рахунок гарячої води. Зазвичай вона повинна бути нагріта до 90 градусів за Цельсієм. З цієї причини такі тепловентилятори мають бути підключені до центральної системи водопостачання підприємства або іншого джерела великої кількості води.

Основні характеристики

Пристрої широко застосовуються у великих містах і на підприємствах, де потрібен якісний тепловентилятор. Київ, Харків, Дніпропетровськ вже оцінили його переваги. Багато підприємств у цих та інших містах не відчувають проблем із забезпеченням температури оптимального рівня в своїх приміщеннях.

У чому роботу водяних тепловентиляторів можна порівняти з функціонуванням теплової гармати? Повітря, нагріте від потужного джерела тепла, направляється струменем за допомогою вентилятора. Таким джерелом у випадку з представленим пристроєм бренду Volcano служить, як згадувалося раніше, гаряча вода.

Водяний принцип дії сприяє наявності у тепловентилятора ряду важливих переваг перед іншими аналогічними пристроями з іншим принципом дії. Позитивні якості описані нижче.

 • Економічність. Тепловентилятор водяний Volcano не споживає додаткові ресурси, крім електроенергії. Вона забезпечує роботу потужного вентилятора, виштовхуючого нагріте повітря в приміщення. Саме він є єдиним обертовим механізмом у всій системі;
 • Не вимагає вуличного повітря. Завдяки цьому, пристрій може бути встановлене в будь-якому місці приміщення на голу стіну. Для цього потрібні лише спеціальний кріпильний обладнання, що володіє всіма критеріями надійності. Отже, тепловий вентилятор встановлюється навіть в приміщеннях без вікон.

Яку проблему вирішує тепловентилятор

При обладнанні у великих приміщеннях всіляких опалювальних систем люди зіткнулися з проблемою, що в багатьох випадках потрібний різний температурний режим. Особливо це стосується СТО, автомийок, хімічних, виробничих і торгівельних підприємств. Тепловентилятор Volcano vr2 вирішує ефективно цю проблему.

Моделі такого обладнання можуть встановлюватися в потрібних місцях приміщення і забезпечувати оптимальний температурний режим, який на різних ділянках буде різний. Це дозволяє не тільки зробити роботу максимально комфортною, але і в значній мірі поліпшити ефективність виконання необхідного процесу (наприклад, зберігання різних видів продуктів на складі).

У торгових залах вони відмінно нагрівають приміщення, не зачіпаючи роботу холодильних камер. Це дозволяє покупцям з великим комфортом ходити у супермаркеті і вибирати продукти, що вимагають дотримання низького температурного режиму. Час нагрівання приміщення водяними тепловентиляторами значно менше, ніж іншими пристроями подібного призначення.

Сфера застосування обладнання

Тепловентилятор Волкано застосовується на промислових підприємствах різного рівня. Він активно використовуються у сфері як виробничого бізнесу, так і сфери послуг. Пристрої легко можна побачити на наступних об’єктах:

 • заводські цехи;
 • виробничі приміщення;
 • склади;
 • спортивні зали;
 • приміщення для релігійних громад;
 • гаражні комплекси та СТО;
 • аптеки та лікарні;
 • тваринницькі ферми;
 • теплиці.

Він набув значення не тільки в СНД, але і в країнах зарубіжжя. Це наглядно показує, що продукція Volcano користується величезним попитом серед представників всіх сфер ділового життя. Це обумовлено якістю пристроїв, їх надійністю і довговічністю.

Додаткова автоматика

Якщо потрібно істотно розширити можливості представленого тепловентилятора, Volcano пропонує свій набір високоякісної автоматики. Вона забезпечує пристрій великою кількістю переваг, які в його звичайній комплектації побачити неможливо. Тепловентилятор водяний за допомогою такого обладнання стане набагато могутнішим і стабільним. З’явиться ряд додаткових зручних опцій, за допомогою яких Ви створите оптимальний мікроклімат в будь-якому приміщенні.

Пристрої автоматики

Це передбачає ще більше зниження шуму, що виходить від устаткування, зниження витрат на споживання електрики тощо. З придбанням додаткових пристроїв ви можете легко керувати швидкістю обертання теплового вентилятора Volcano і позбавитеся безліч проблем. Тепер автоматика сама буде регулювати багато технічних процесів, вивільняючи для вас масу вільного часу. У список таких пристроїв входять наступні компоненти:

 • Пристрій для регулювання частоти обертання вентилятора;
 • 2-х ходовий клапан і сервопривід клапана;
 • Пристрій контролю температури;
 • Термостат досить компактного розміру.

Комплекти автоматики

Крім окремих пристроїв автоматики ви можете придбати різні комплекти. Той чи інший комплект безпосередньо залежить від ваших потреб і очікувань від тепловентилятора. Всього представлено 2 види автоматики, повністю готовою до експлуатації: Basic і Prestige. У перший комплект входить таке устаткування, як:

 • термостат кімнатної температури;
 • клапан і сервопривід;
 • регулятор швидкості обертання вентилятора.

Комплект Prestige відрізняється тільки тим, що в ньому термостат кімнатної температури замінений на програмований контролер кімнатної температури. З його допомогою ви зможете задавати більш гнучкі налаштування і домагатися більш точних температурних показників.

Установка такого обігрівача може здійснюватися двома різними способами. Монтаж обладнання можна провести за допомогою монтажної консолі або шпильок. Другий спосіб вважається більш економічним, проте перший дає великі можливості в плані регулювання положення водяного тепловентилятора.

Монтаж за допомогою консолі

Монтажну консоль Ви можете купувати тільки в якості додаткової опції. Вона кріпиться безпосередньо до корпусу пристрою наступним чином. Необхідно вирізати у верхній і нижній панелях агрегату (точка 6) невеликі отвіри. Виконувати це краще якісним корончатим свердлом. У них слід завести втулки. На них насуваються плечі консолі монтажу.

У верхню і нижню втулки необхідно вкрутити пару гвинтів М10 і надійно затягнути їх. Таким чином фіксується положення тепловентилятора щодо монтажної консолі. Тільки після цього необхідно встановити на тримачі спеціальні заглушки. Тепловентилятори водяні можуть легко встановлюватися на подібні консолі. Додаткові пристрої мають у своєму складі деталі, описані нижче.

 1. Сама консоль (тип A, або тип B). поставляється в розмірі 1 шт;
 2. Тримач кріпильний. (А або В);
 3. Для кріплення власників у комплект входять гвинти М10 разом із гайкою і шайбою в розмірі 2 комплектів;
 4. Один гвинт М10, службовець для кріплення консолі монтажу до корпусу тепловентилятора;
 5. Заглушки в розмірі 2 штук;
 6. Втулки монтажні в розмірі 1 штука.

Всі вироби виконані з міцних матеріалів. Це забезпечує кріпленню максимальну довговічність.

Монтаж за допомогою кріпильних шпильок

Кріпильні шпильки також не входять в стандартний комплект поставки тепловентилятора. Шпильки, як і монтажна консоль, забезпечують надійне кріплення агрегату на міцній основі. Це може бути стіна, стеля і навіть колона. Лише б вона могла витримати вагу устаткування і володіла б усіма властивостями, які дозволяють проводити його установку.

На нижній і верхній панелях апарату передбачені спеціальні отвіри різьбового типу. Вони передбачені спеціально для монтажу обладнання за коштами шпильок. Тепловентилятор водяний Volcano має кілька різновидів. Для моделей VR1, VR2 і Mini відстань між шпильками одно 540 мм. Це дуже зручний варіант, що забезпечує надійне кріплення апарату. Кріпильні вироби виготовлені з надійних і довговічних матеріалів.

Установка відбувається наступним чином. На верхній і нижній панелі теплового вентилятора вирізаються 2 отвіри в точках 1 і 2 на малюнку. Виконувати цю операцію варто аналогічним способом, як при установці обладнання за допомогою монтажної консолі. Шпильки використовуються М10. Саме необхідно ввести в отвіри, які вже передбачені всередині агрегату.

Важливі правила монтажу

Під час приєднання теплоносія з трубопроводом необхідно подбати про те, щоб забезпечити максимальний захист від різкого моменту приєднувального патрубка теплообмінника. Дуже важливо, щоб трубопроводи своєю вагою не створювали навантажень на ряд патрубків нагрівача.

Якщо ви збираєтеся ставити монтажну консоль, краще приєднати гнучкі патрубки. Це дозволить повертати тепловентилятор в різних напрямках. Такий підхід забезпечить більш гнучке налаштування температурного режиму і розподілу тепла в приміщенні. Водяні тепловентилятори подібної дії вимагають видалення повітря або, кажучи професійною мовою, спуску теплоносія.

Щоб створювати теплові зони (це може знадобитися в торгівельнихх залах і складських приміщеннях), необхідно відрегулювати жалюзі. Це можна зробити, змінивши положення направляючої лопатки. Для цього слід трохи відтягнути її на зазначеному малюнку   напрямку і одночасно відігнути її краї, що знаходяться з правого боку. Це дозволить вам ввести спеціальний штифт кріплення в потрібний отвір. Таку ж дію потрібно провести з направляючою лопаткою з іншого боку.

Кожен виріб, вироблений Euroheat Volcano, відрізняється дуже простим монтажем і примітивними правилами експлуатації.

Загальні поняття про демонтаж

Демонтувати обладнання необхідно тільки справжнім професіоналам. Цей процес відрізняється складністю і наявністю у технічних фахівців величезної уваги до деталей. Необхідно неухильно дотримуватися всіх правил безпеки. Вони перераховані нижче:

 • Повністю знеструмити обладнання;
 • Вимкнути всі електричні з’єднання, які беруть участь в живленні пристрою електрикою;
 • Максимально запобігти можливості випадкового підключення тепловентилятора до електричної мережі;
 • Переконатися, що пристрій повністю відключено;
 • Ізолювати електричне обладнання, яке знаходиться поруч із пристроєм і знаходиться у включеному стані.

При подачі електроживлення на водяний тепловентилятор марки Volcano необхідно виконати всі ці дії у зворотньому порядку. Дотримуючись цих правил, ви не тільки максимально якісно виконаєте роботу, але і збережете себе та людей, які знаходяться поруч з вами.

Основний пристрій конструкції тепловентилятора Volcano VR2:

Представлене обладнання для обігріву приміщення складається з компонентів високої якості. Кожна деталь пройшла всі необхідні етапи сертифікації, що допускає роботу тепловентилятора на об’єктах державного значення. Виробник Вулкано зробив все можливе для того, щоб ви не мали проблем з обігрівом підконтрольних приміщень. Тепловий вентилятор складається з таких важливих елементів:

 1. водяний нагрівач;
 2. вентилятор осьового типу;
 3. корпус;
 4. регульовані жалюзі;
 5. консоль монтажу.

Пристрій водяного нагрівача здатний ефективно підігріти воду до потрібної температури. Максимальне її значення становить 130 градусів Цельсія. Нагрівач складається з декількох трубок і патрубків, виконаних з алюмінію, і ряду ламелей, також виготовлених з цього металу. Патрубки встановлюються позаду корпусу теплового вентилятора. У моделі пристрою VR2 нагрівач двохядерний. Це забезпечує підвищену потужність обладнання.

Компоненти обладнання

За рахунок осьового вентилятора відбувається циркуляція потоків повітря, що знаходиться в приміщенні. Він здатний обробляти великі повітряні потоки всередині кімнати великого обсягу (5200 метрів кубічних на годину). Вентилятор захищений міцною сіткою, яка запобігає потраплянню в пристрій дрібного сміття. Це збільшує довговічність теплового вентилятора. Купити обігрівач в Україні такої марки цілком реально.

Компанія «ОВК Комплект» вже кілька років є надійним постачальником цього високоефективного обладнання. Тут Ви придбаєте його за доступною ціною і з усіма гарантіями якості та відповідності представленим параметрам. Широким колом можливостей мають жалюзі представленого тепловентилятора водяного типу. Вони ефективно справляються з завданнями нагрітих повітряних потоків в 4 різних напрямках. Це дозволяє регулювати температуру повітря в різних частинах приміщення. Консоль монтажу являє собою додаткову опцію. З її допомогою можна легко рухати пристрій в різні сторони. Це забезпечує більш чітке налаштування напрямків потоків повітря, що виходить від пристрою.

Характеристика корпусу

Окремої уваги заслуговує корпус представленого теплового вентилятора. Він виконаний у привабливому дизайні і гармонійно вписується в будь-який інтер’єр приміщення. Корпус складається з передньої і задньої панелей. Конструкція сприяє зниженню рівня шуму при роботі пристрою. Матеріалом виготовлення служить високоякісний пластик. Він забезпечує гарну тепловіддачу. Це дозволяє внутрішнім деталям уникнути перегріву, за рахунок чого подовжити свій термін служби. Виробник видає гарантію на корпус, яка діє протягом усього строку експлуатації обладнання (до 15 років включно).

 

Параметры Volcano V20 V25 V45 VR1 VR2 VR-D
Количество рядов нагревателя - 2 1 2 1 2 -
Макс. расход воздуха м³/ч 2000 4800 4400 5500 5200 6500
Диапазон мощности нагрева кВт 3–20 5–25 15–45 10–30 30–60 -
Макс. горизонтал. струя воздуха м 14 22 25 28
Макс. вертикал. струя воздуха м 8 11 12 15
Макс. температура теплоносителя °С 120 130 -
Макс. рабочее давление МПа 1,6 -
Объём воды в нагревателе дм³ 1,05 1,25 1,95 1,7 3,1 -
Диаметр присоединительных 
патрубков (наружная резьба)
дюйм 3/4 -
Масса без воды кг 9,8 17,5 19,5 29 32 22
Размеры: Высота мм 515 640 793
Размеры: Ширина мм 570 715 785
Размеры: Глубина мм 313 330 381
Напряжение питания В/Гц 1х230/50
Мощность двигателя кВт 0,124 0,325 0,485
Номинальный ток А 0,54 1,43 2,2
Частота вращения двигателя об/мин 1350
Класс защиты двигателя IP - 44 54

Тепловые характеристики тепловентиляторов Volcano

Условные обозначения:

Tz ― температура воды на входе в тепловентилятор, Tp ― температура воды на выходе из тепловентилятора.

Tp1 ― температура воздуха на входе в тепловентилятор, Tp2 ― температура воздуха на выходе из тепловентилятора.

Pg ― тепловая мощность тепловентилятора.

Qp ― расход воздуха, Qw ― расход воды.

Δp ― падение давления в теплообменнике (гидравлическое сопротивление).

Основные
Страна производительПольша
Производитель  VTS Euroheat
Тепловая мощность60.0 (кВт)
Гарантийный срок  60 (мес)
 • Цена: Цену уточняйте
 • Способ упаковки: Заводская упаковка